Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WIFI - neustálé odpojování

Zdarvim, reinstaloval jsem win7 a stáhnul správnou verzi driveru na TP-LINK wifi, jenže neustále (cca každých 5-10minut) mě to automaticky odpojí a musím znovu zadat heslo,pak to zase hned jede a po pár minutách znova (automiticke připojeni zapnuto,heslo zapamatovane) Nějaké rady co s tím? Předem dík.
Změna předmětu, původně: WIFI - NEÚSTÁLÉ ODPOJOVÁNÍ (karel)

už to tu bylo několiksetkrát: obvykle to způsobují demenní ovladače mobilů, které nesmyslně vytěžují komunikaci s routerem.

ale taky nepíšeš, jak jsi instaloval základní ovladač své desky, takže předpokládám že nijak, proto ta mizerná funkčnost periferií ve w7.