Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zrušení instalace

zdravim, chtel bych se zeptat, v jake fazy instalace programu/softwaru lze instalacku zrusit aniz by to melo nejaky negativni vliv na PC. Kuprikladu pri spusteni instalacky jeste pred vyberem kam software ulozit (cestu ulozeni) je mozne zrusit instalaci aniz by se neco zapsalo napr. do registrů ci pc nejak ovlivnilo? moc diky za zvedavostni dotaz.

no jedna se o to, ze jsem reinstaloval windows a nez jsem si stacil vsimnou, ze jsem omylem stahl spatny ovladac (stupidni chyba), tak jsem ho spustil, vyskocila cesta ulozeni a v tehle fazy jsem to zavrel, tak jestli to uz neco zanechalo napr. v registrech nebo muzu v byt v klidu, smazat instalacku ovladace a nebyt slepej pri stahovani spravnyho.

Musíš postupovat podle oznamů instalačního programu. Ten se mockrát ptá a je tam případně dotaz i " Opravdu chcete ukončit instalaci ?" V běhu instalace asi ne,poněvadž instalační program neodstraní příkazy,které ti pak vytvoří smyčku a bude se to po restaru opakovat.