Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opětovné připojení k wifi routeru

Dobrý den,

mám problém s připojením k wifi routeru. Zařízení notebook, TV, telefon normálně připojím a vše funguje. Pokud ale wifi na mobilu nebo televizi odpojím, opětovně jí to nenajde. Telefon například musím restartovat abych se mohl připojit. Na telefonu partnerky to wifi nenajde zase vůbec.
Router mám ASUS RT-AC51U.
předem díky za rady

Na telefonu partnerky to wifi nenajde zase vůbec.

tupý výrobce founu zamlčuje, že ten jeho krám zná jen usa normu wifi = pouze kanály 1-11.

potíže s udržením wifi -> raději umravnit router na pevné nastavení:
- wireless security = wpa2 + aes
- wireless chnnel = 20mhz
- v paneláku to chce hledat i volnější kanál pro router.

pevně stojící krámy jako telka patří jednoznačně na kabel. v paneláku to můžeš sice pověsit na silně problematické wifi, ale když budeš mít problémy, tak se nediv.