Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno win 7 ultimate-aktualizace

Ahoj,nevim jestli jsem ve spravne kategorii. kdyztak to presunte.

Windows update mi neustále nabízí dvě aktualizace které nelze nainstalovat. Při vypnutí PC s instalací aktualizací se něco nainstaluje ale ty dvě zadáváný WU prostě ne.

Jedná se o dvě aktualizace zabezpečení Microsoft Net Framework (KB2937610,KB3097989)

Stahování proběhne v pořádku ale při instalaci vyskočí chybová hláška: U služby windows update došlo k neznámé chybě.

Kod chyb: 800B0100

Skus trebars zmazat obsah zlozky windows\softwaredistribution\download\ predtym nastav ovl.panely windows update na nikdy nevyhladavat a potom restart PC a potom zas povol windows update a klikni tam rucne na vyhladat aktualizacie nech znova vyhlada, to co tam mas mozu byt nejake stare blbosti ktore uz netreba lebo uz mas novsie. A potom tam klikni rucne na nainstalovat aktualizacie, ne nic pri vypinani. A rob to po restarte nech nebezia bnlbosti (prip. odinstaluj antiviry a povypinaj programy co sa spustaju po starte v start-spustit:msconfig na karte spusteni)

je mi prd po inteligenci lidí, kteří musí mít windows ultimate, tak jen kontrolní otázka:

k čemu tyto aktualizace nutně potřebuješ? používáš nějaké .net fw aplikace s přístupem na web? těžko.
ms je označuje pouze jako "important", to obvykle znamená jen lokální zneužitelnost se spoluprací administrátora.

nebo ten věčně děravý shit ručně přeinstaluj touto další z nekonečné řady záplat:
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=49982

co je špatného na verzi ultimate?

to je diagnóza. (poznávací znamení jak kradených windows, tak lidí s omezeným úsudkem)

čekal bych, že tě bude víc zajímat ruční instalace novější verze věčně děravého dotnetu, když jsi na těch zbytečných aktualizacích tak trval. takže ta diagnóza sedí.