Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s wi-fi

Ahoj, mám takový problém na svém notebooku s wi-fi. Abych se vůbec připojil tak musím být přímo u routeru, ale když jdu o dva metry s notebookem dál tak už mám jen jednu čárku a wi-fi mi skoro nefunguje. Nevíte v čem může být problém? Wi-fi ovladače mám aktualizované a mám aktualizovaný i software na routeru.

Děkuji za každou odpověď.

Pokud si troufáte, sežeňte menší křížový šroubovák, notebook otočte vzhůru nohama, vyndejte baterii a odšroubujte spodní kryt. Pod ním najdete WiFi modul - je to obdélník cca 5x3 centimetry a vedou k němu tenké 2 drátky. Jeden je černý, druhý bílý. Zkontrolujte jejich připojení, případně je domáčkněte a zkuste, jestli se ten problém vyřešil.
Video návod (stačí vám prvních 30 vteřin): https://www.youtube.com/watch?v=Z2wJWIbigdE

TiP ~ Nekteré NTB muzou mit moznost (dle vyrobce kazdy ma jiny SW) regulace ci nastaveni výkonu dosahu WIFI, kde signal muze byt opravdu omezen na kratkou vzdalenost, pristup maji i setrici baterie/profily.
• Na baterce i v El. siti je to to samé ?
* "MUZE" pomoc i preinstalovani ovladace|driveru.