Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BlueSreen BAD_POOL_HEADER

Zdravíčko
Dneska když jsem jen tak prohlížel web mi naskočil blue screen s BAD_POOL_HEADER chybou muzete mi poradit jak ji opravit ? koukal jsem po webu ale tam jsou jen nejaky repair kity ale eset mi to chyta jako vir nebo tak neco dekuji za rady. a mam WIN 10

Příčina této chyby není jednoznačná, může jít o nekompatibilní ovladače, chybu RAM, chybu disku, ... Klidně to může být i nějaká kolize ESETu.
Pokud jde o jednorázovou chybu, která se nebude opakovat, nevěnoval bych tomu pozornost.