Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repasované ntb pro práci

Zdravím všechny a připojuji dotaz na repasované ntb.

Jaké řady nebo spíše modely ntb z těch repasovaných jsou dobré a stále kvalitní stroje?
Mám zájem spíše o ty od Dell, HP a Lenova.
Slyšel jsem, že od Lenova je dobrá řada t, od hp ty starší elitebooky a od dellu precisiony. Ovšem modely z "repasu" mě trochu děsí, protože jsem se o ně nikdy moc nezajímal, a tak nevím, co očekávat a který vybrat pro práci (3D grafika, kancelářská práce).

Mohli byste mi doporučit i nějaké dobré obchody s "repasy"?

zdravím, já mám teď elitebook 8560w... koupil jsem ho od jedneho chlápka z letgo. ten vám ho prodá tak za 7300. stáhněte letgo napište do vyhledávání elitebook 8560w a potom to rozklikněte a najeďte na jeho profil. určitě vám ho pošle :). ty notebooky má koupený od firem co je už nepotřebovali.