Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BAT - otázky a celkový souhrn (jak?)

Ahoj, potřebuji napsat v .bat otázky, u kterých se zvolí nejdříve hlavní odvětví (1,2,3,4,5 atd.) a následně se bude odpovídat na otázky Y/N. Na konci bych chtěl, aby se ukázal celkový souhrn zodpovězených otázek na Y.

Poradíte mi někdo, případně nasměrujete někam, podle čeho si to mohu vytvořit? Děkuji děkuji :)

Kluci díky, píšete mi hodně nové věci a rád se na tohle vše kouknu. Ale nedostávám se ale spíše k tomu problému, jak to v tom programu napsat, pokud ten jazyk neznám.

Potřeboval bych nějakou kostru, kterou už si upravím, ale hlavně když se budu mít od čeho odrazit. Ale díky moc :)