Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB, co mi neexploduje na kline, na par mesicu?

Ahoj, na jare nejspis pojedu na par mesicu ven studovat a uvazuju o nejakym notasu, stacila by mi uplna shitka, ve ktery by sly udelat nejaky prezentace, surfovat na netu (prehrat video, volat na skype, komunikace na messengeru) a poslouchat hudbu na spotify.. Hry na tom hrat nepotrebuju, na to mam doma herni PC, maximalne kdyby na tom sly nejaky karticky (HS, TES Legends, Gwent), tak by to bylo fajn.. Cenu bych si predstavoval kolem 6k, 8k max.. Vim, ze je to malo, ale je to opravdu jen na tu cestu, a tak mi prijde zbytecne investovat vetsi castku.. Co treba tenhle ksunt? https://notebooky.heureka.cz/umax-visionbook-14wi-umm200v14/ Slo by sehnat za tu cenu neco, co mi nevybuchne na kline? Dik
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

To me nenapadlo, ale budu o tom uvazovat, diky za tip. Tradicni otazka asi, ale jak velky je riziko, ze mi to prestane chodit uplne? Vim, ze je zaruka asi 6 mesicu, ale kdyby mi to chciplo po sedmi mesicich, tak me to taky uplne nepotesi, i kdyz uz ho nebudu tolik potrebovat potom.

Typické pracovní stroje od Dellu (doporučuju předminulé generace - E6430, E6320) fungují spolehlivě 6-10 let, většinou je lidi odkráglují hrubým chováním (rozbité displeje, urvané panty při nesprávném otevírání displeje).

Sám jsem doma nedávno likvidoval starou D510, byla stará přes 10 let a fungovala, jen už byla totálně k ničemu výkonem. Výše uvedené stroje mají magnéziové tělo, které vydrží i hrubší zacházení.

edit: záruku dávají tyhle šopy 12 měsíců.

ano, dají se levně sehnat repas/staré Dell Latitude, HP Elitebooky a Lenovo Thinkpady T, doporučuji cpu aspoň Ivy bridge, horší to bude s nároky na displej, v té době se to těhle strojů dávaly TN obvykle). Výhodou těchto strojů je obvykle luxusní klávesnice, a odolná konstrukce ze slitiny), určitá odolnost proti polití klávesnice, ultrabooky radši ne, ačkoli se mohou chlubit také trimetal konstrukcí, realita je vtipná, kroutí se základna, klávesnice prohýbá
doporučuji prohledat aukro,bazos, pak prodejny pocitarna, pcimport, levnepc, gigacomp(uter)
umax šit ani nestojí za komentář, šitový lcd, hdd,cpu.

Ahoj, ted uz situaci resim a shanim, tak oteviram znovu vlakno, chci se totiz zeptat, jestli se za tu dobu neobjevily nejake nove tipy? Repas tak do tech 6k. Tady jsem nasel nejaky Dell, jeden z uzivatelu ho doporucoval tenkrat, je to ok? http://www.levnapc.cz/dell-latitude-e6430-core-i5.html Dal tady Lenovo take podle doporuceni: http://www.levnapc.cz/lenovo-thinkpad-x220-7.html

U kazdeho kusu asi budu muset zjistit, jak je na tom se stavem a informovat se individualne, ze? Popis B class mi toho moc o vadach nerekne.