Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na PC

Zdravím. Mám už téměř sestavené herní PC (který by měl být v prvé řadě na hry a na druhém místě na vše okolo multimédia)
do 22 tyček a chystám se ke koupi. Ovšem chtěl bych se s Vámi podělit o názor zdali je tohle opravdu nejlepší sestavené PC v této kategorii. Pokud ano, ještě bych se chtěl zeptat jestli si to mám nechat sestavit přes Alzu nebo CZC, páč ani s jednou firmou nemám nějakou větší zkušenost, tak nevím :/ Vážím si všech odpovědí. :-)

PC : https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm?sharelist=75696F6F6F69617F4

Nečteš ? Je to MÁLO. Systém je Windows + nainstalovaný software. To znamená,že vše co instaluješ,hry,Office,další .. se zapisuje do systémových složek Windowsu Program Files,ProgramData,Users - appdata. Třeba instalací GTA V obsadíš na tom prdidisku jen tou hrou minimálně 64GB.

Zapomněli jste mi říct že k tomu Ryzenu určitě chladič dokoupit, ne ? A proč bych tam nemohl nechat tu i5 ? Koukal jsem se na testy a měla by to bejt použitelný procesor až do roku 2025, což je pohodka do té doby bude stejně upgrade. A není to zas tak starej procesor.