Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze otevrit zazipovane soubory

Dobry dem mam takovi problem ktery se tyka otevirani zazipovanych slozek. Vzdy kdys ji chci otevrit tak se mi zacne sam odsebe otevirat a zavirat internet stale dokola. Pote sem zkusil dat prozkoumat a otevrelo se mi okno se zpravou
''Složka komprimovana metou Zip neni platna nebo je požozena'' a tak to je i u ostatnich slozek. Prosim o pomoc opravdu nevim so stim mam delat. Dekuji

Měl jsem na jednom počítači stejný problém, zkoušel jsem kdeco, nakonec pomohlo až založit nového uživatele, pod kterým to samozřejmě už nedělalo (i ten původní byl admin).
Soukromé soubory pak nutno překopírovat ručně.