Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook - blokovaný profil

Ahoj,

na Facebooku si mě někdo blokne, takže ho už nemám v přátelích a nemůžu vidět, co si dává na Timeline jen pro přátele. On ale moje Timeline může vidět. Mohu si nějak toho člověka také bloknout já, když už ho v přátelích nemám? Nemám na něj jak kliknout. Není to už odkaz.

Jako že nemůžeš otevřít profil toho člověka ? Pokud ho má věřejný, jde najít
najdi si jiného člověka a najdi odkaz že ho chceš "bloknout", podívej se na odkaz a zaměň identifikátor (buď řetězec jako Vaclav.Klaus.004 nebo integer 8239879387), je možné že to nepůjde protože facebook je javascriptové monstrum. Takže zkus si najít mobilní verzi (například v browseru nastvavit user agent na operu mini)