Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SIM manager

Ahojte. Prosím poraďte nějakou aplikaci pro android kde bych mohl rychle zapnout nebo vypnout první nebo druhou SIMku aniž bych se musel prohrabávat v menu. Nemohu nic takového najít. Díky

Vymazané niektoré príspevky, držte sa prosím témy. (los)

Já ti to vysvětlím. Například stav baterie, co ji vybíjí apod. taky najdu na čtyři kliknutí v menu. Informace o síti taky. A přesto na to jsou aplikace pro ulehčení aby nebylo nutné se hrabat v menu. Každý kdo něco používá často toto uvítá.