Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde tisk na tiskárně

Tiskárna píše, že došel barevný inkoust. Tudíž nelze vytisknout ani černobíle, což je blbost ne?
Mám černobílé text ve Wordu a tiskáran mi napíše, že nelze vytisknout protože už došla barevné barva, to je divný. Nějaký nápad?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Inkoustovky musí i při černobílém tisku občas "profouknout" i barevné trysky aby nezaschly. Proto bez barevného inkoustu (až na výjimky, kdy se např. dá vyjmout celá barevná cartridge s integrovanou tiskovou hlavou) netisknou.