Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozbehnuti windwos po vymene desky

Zdravim. Um5ela mi deska v m0m PC. Dnes mi p5ijde nov8 deska ale jiny chipste ne z270 ale h270. Chtel bych vedet yda to windows co jsem mel nainstalovane predtim nejak ykouynou nebo treba oprava instalace. nebo jestli budu muset sehnat instalcku u nekoho nebo nekdo kdo by mi udelal bootovaci flashku

- Jestli nedojdeli ke konfliku ovladačů, tak by to jet mohlo.
- Z pravidla u osazeni nové zakladni desky, se děla čistá instalace, i když jde o stejnou řadu, nejde o identické CHPST tak jako další osazení vaši zakladní desky, jako sítova nebo zvuková karta.
(to že se spustí, ješte neznamena ze je vse v pořádku, problemy se můžou a i ukážou čaem během užívaní, problém s připojenim, padaní ovladačů při konfliktu, ztráta vykonu, BSODs etc)

Malo by to nabehnut.
Mozno budes muset v biose prepnut uefi/legacy boot, zavisi jak boli tie win povodne nainstalene. A nastavit spravne boot disk ak mas nahodou viac diskov.
Aktiovat to bude treba nanovo, ak sa to neaktivuje cez internet tak cez telefon. Snad mas legal Win.