Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Probook 4515s - nefunkční wifi

Zdravím, vlastním notebook hp 4515s. Mmám tam windows 10 64 bit. Problém spočívá v tom, že pokud se připojím k wifi a prohlížím si webové stránky, tak se internet načítá pomalu nebo vůbec. Jakmile jsem tedy připojený na notebooku na wifi, tak wifi nefunguje i na žádných jiných zařízeních (mobilu, netbooku, tabletu atd).

Jakmile odpojím notebook HP od wifi, internet jede zase velice rychle. Po připojení notebooku opět na wifi wifi nejde po celém domě.

To samé je i s ethernet kabelem, internet nejde ani na pevno, jen se pomalu načte google, a to je vše.

Můžete mi hezky prosím poradit, co by to mohlo být.

Velice děkuji

Budes to musiet lepsie vysvetlit. Je celkom dost velky rozdiel ci Internet na ostatnych zariadeniach vobec nejde, alebo ide, len je strasne pomaly. Na tych inych zariadenieach ked akoze nejde Internet , tak vyskusaj ping na router, potom ping na IP adresu 8.8.8.8 a na koniec ping na google.com a daj vediet ktory ping z tychto troch nejde.