Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NB po reklamaci

Zdravim, mam dotaz. Pred 2lety jsem si kopil Notebook asus kde byl W8.1. V loni jsem si tam zadarmo provedl čistou instalaci W10. Jenze pred mesicem se mi NB začal sekat, tak jsem ho šel ještě v zaručni době reklamovat aby mi vyčistily ventilator a koukli jestli neni něco špatne. Dnes jsem ho dovez domu, zapnu ho a mam tam zpatky W8.1. V papiru co jsem dostal po reklamavi kde mi pisou co s tim delali je psane ze probehlo prehrani firmware, obnoveni tovarniho nastaveni atd. Nevite jaka je moznost abych zpet ziskal w10 kdyz jsem je tam predtim měl? Děkuju

No a stve ta ze sa to uz neseka takze chces aby sa to cijm skor zas sekalo, alebo naco ich tam chces instalovat?
(len nechapem niektore javy tak sa len tak cudujem, mozes ignorovat ked chces. Hlavne si potom tie W10 nezaser nejakymi driverupdatermi a antivirmi a cisticmi a virmi v krekoch)