Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nastavit jas na notebooku

Zdravím,
dnes po startu notebooku se mi děje taková věc, jas nejde upravovat a nastavil se automaticky na 100%. Je jedno, jak ho upravuji, zůstává stále na těch 100% a nedá se na to koukat. Nastavuji ho v možnostech napájení, ale i tak bez výsledku. Přes klávesu FN také žádná změna. Ovladače na graf. kartu jsou aktuální.

P.S. Před třemi dny vše fungovalo správně, poté jsem notebook normálně vypl a dnes hned po startu výše zmíněný problém.

Mám Windows 10, Acer Aspire V15 (GTX 860M)

Acery mají blbou vlastnost ,že se mačká kabeláž přes panty a vysunuje časem konektor z desky. Sundej ten pásek (kryt) nad řadou kláves F1 .. a mrkni. Někdy může dojít i k přerušení nebo zkratování kontaktů. Vořeši to mají blbě vymyšlené,ta kabeláž je tam stlačená a krátká.

Nainstaluj spravne ovladace grafiky z webu vyrobcu notebooku pre obe grafiky.
Predtym skus len restart Win, alebo aj to uplne vypnut (v ovl.panely-energia u tlacitok zrus rychle spusteni) a odpojit baterku aj nabijacku na minutu. Ak sa neda odpojit tak u acerov je zospodku dierka na reset EC.