Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje korektne klavesnica

Zdravim,
mam taky problem v praci kolegyne si kupili bezdrotove klavesnice s mysami HP wireless desktop combo C2710. Jednej kolegyni klavesnica nefunguje spravne ( urcity cas ide dobre a potom prestane reagovat na stlacenie hocijakej klavesy, ale po chvili zase funguje a takto je to dookola ). Klavesnica je dobra vymienal som ich ( druhej kolegyni funguje). Skusal som usb v roznych portoch, driver som preinstaloval, vymenil som baterky, nic nepomohlo. Stara klavesnica jej ide dobre ( tiez bezdrotova) aj nova mys ide bez problemov. Ak by ste mi vedeli poradit co by som mohol este vyskusat. Dakujem vopred za kazdu radu.

Mozno sa to rusi s nejakou wifi, zmen kanal.
Ak sa da tak skusit to nanovo sparovat (viz navod)
Ked to nefunguje spravne nikde tak to odniest reklamovat.

.. a ked to je plechova bedna pc tak nech strci cudlik dopredu, a ne dozadu. A pripadne nech skusi aj USB2.0 porty ak to strka do USB3.0 portov (prestotu). A skusit to na inom PC nech sa vyluci SW problem vo Win.

Tak potom mozno je blizko niecoho co rusi/vysielaca (mobil, ine bezdratove veci, wifi router, mikrovnlnka, apod), alebo ma ten PC nejak nahovno napajanie USB portov, alebo ma nainstalovane blbe ovladace, porovnaj spravca zariadeni - mys - vlastnoti - podrobnosti o ovladaci, ze co je tam na PC ktore funguje a ktore nefunguje.

Ako casto sa deje ten problem? Pripadne sa da skusit vypnut wifi na routri ci problem zmizne. Alebo aspon zmenit kanal, tazko povedat co je tam za problem ja pouzivam na desktope vsetko dratene, bezdrat ma imho vyznam len u ntb, a to pouzijem tak raz za rok ked si spomeniem ze mam k tomu kdesi v skrini bezdrat mys :D

(inac ja mam logitech a nemam problemy, ono tie korporacie typu hp apod by som moc neuprednostnoval. Ked tak este mnozno dell ale niekedy dokonca nejaky korejec je lepsi jak korporacia)

Este ked tam ma hned vedla seba velku kovovu skrinu, tak sa to moze kvoli odrazom rusit (odrazeny signal zrusi ten originalny signal). Nech skusi pootvorit dvere tej skrine nech sa signal odraza inym smerom, ci sa nieco zmeni. Ide o odraznu plochu ktora je medzi vysielacom a prijmacom v spravnych uhloch, ako keby ta plocha bolo zrkadlo. Tak tu plochu skusit pootocit/otrvorit dvierka. Inac neviem.