Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Visual Studio - po spuštění se vygeneruje špatný rozměr aplikace

Ahoj, kluci potřebuji zase vaši pomoc. Začínám se učit ve Visual Studiu od MS a narazil jsem na problém s rozměrem. (viz obrázek).

Používám Windows Form (VisualBasic) a pokud tvořím aplikaci s následným spuštěním, není tak veliká jako v náhledu, nejsou vidět tlačítka a obrázek v horní části (skrytý) je taky celý posunutý a vůbec neodpovídá náhledu. Poradíte mi, jaká vlastnost nebo jaký styl má být správně nastavený a kde dělám chybu? Prosím, jsem úplnej tydýt, tak trošku obecněji :D :D

Ještě přidávám aktuální nastavení.

Díky díky díky!

A preco si nenastudujes v MSDN popis tych vlastnosti? Alebo neskusis napr. autosize dat na Enabled? Okna nemenia velkost len tak sami od seba, to musi byt v nej naprogramovane, bud to uz naprogramoval MS za teba a mas tam len zmenit tie blbosti, alebo si to musis naprogramovat sam ako reakcia na eventy.
VisualBasic nepovazujem za stastnu volbu ale jak chces.