Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odpojení repráčků od domácího kina a následné připojení k PC

Ahojda,jelikož s domácím kinem jsou neustále problémy tak mi strejda (je odborník co se týče techniky,PC,apod.) poradil že se to prej dá nějak propojit s PC tak že zvuk pojede přes repráčky domácího kina.

Každopádně nevím jak to myslel když (jak už jsem kdysi psal) repráčky jdou připojit pouze k domácímu kinu které má ''otvory'' na ty speciální zástrčky a taky si myslím že by byl potřeba zesilovač,že zvukovka to neutáhne.

P.S: možná teda repráčky jo ale nejsem si jist subwooferem

Co si o tom myslíte?

domácí kino mám tohle: https://www.google.cz/search?q=SONY+DAV+S400&client=firefox-b-ab&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjL2fO_uZfWAhVHbhQKHSiiBzIQ_AUICigB&biw=1280&bih=866#imgrc=zTYGP-g2ApsgpM:

A co se týče těch problémů: nejlíp mi u něj hraje subwoofer a středový repráček. Ostatní repráčky jsou slabý a navíc z nich nejde nic slyšet.

Hrají dost slabě a zvuk ještě horší.