Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kopírování řádků v MySQL

Ahoj, mám dotaz...

Mám db ve které je provázáno více tabulek přes foreign key.

Je to databáze úloh, každá úloha (nejvyšší tabulka) má své nastavení a pod úlohy (další tabulky spojené přes foreign key).

Chtěl bych implementovat funkci OPAKOVAT úlohu.

Představuji si to nějak tak, že se daná úloha, včetně jejich podtabulek "duplikuje".

Je pro to nějaká možnost, jak to udělat, aniž bych musel vše selectovat a vkládat po jednom?

Díky a snad je to srozumitelné.

Nevím, zda ti to pomůže, ale můžeš zkusit skvělý nástroj adminer (adminer editor) českého původu pro php, v něm se hezky dá spravovat db a samozřejmě ti to ukazuje i vymšlené/provedené sql statement.