Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sd karta

Zdravím,
koupil jsem paměťovku SanDisk 16GB.Po vložení by se měly na telefonu objevit pokyny pro její nastavení to se nestane.Telefon kartu registruje, ale nejde na ni nic ukládat. Poradí někdo, jak kartu nastavit.Děkuji

ehm, píšu snad že já s tím mám problém?

ale co je na tom zajímavé, když po instalaci přepíšu default profil otuněným adminem, že se stejně nastavení viditelnosti ikon v systray nepřenese - aspoň ve win7.
m$ je primitiv, který používá svá wirdows v default nastavení a nikdy nezkoušel nic jiného.

Sory, že to ještě nikoho ani tebe nenapadlo, ale zkoušels kartu v jiném zařízení? Jak mají takové pokyny vypadat? To je nějaký telefon pro choré. Už jsi ty pokyny viděl na tom telefonu s jinou kartou?
Nějak si ty pokyny nedokážu představit:
Zavřete slot. Dávejte pozor, aby ste si nepřískřípli prst nebo oděv ve dvířkách karty.
Neprotřepávejte telefon.
Vyčkejte až telefon detekuje nový hardware. Poté zadejte příkaz "udisks reload" v případě return hodnoty 0 následujte příkazem "mount /dev/mmcblkp0"

To je vtipné, čekal jsem, že ta sekvence písmenek v závorce. bude tvořit nějaké slovo.

Daný návod je nefunkční:
-pro operaci "uchopit kousek masa" není dostatek prostředků, protože jedna ruka drží stále kliku a druhé drží prkénko
- a i kdyby, tak to teče do kalhot.