Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divne farby na monitore

Zdravim, vsimol som si, ze po vymene CPU na starom pc ktory nesiel asi pol roka sa po zapnuti objavili divne farby, akoby tam bol nastaveny vysoky kontrast alebo jas alebo take nieco. Pritom ja som sam nic nenastavoval. Moze byt zla grafika alebo monitor? Lebo ak spravim fotku tak to je vidno aj normalne na displeji ktory je v poriadku. Dakujem

Vsetko som aktualizovat a vsetky drivery nainstalovane. Problem je ten, ze monitor je nastaveny na 80% kontrast aj jas a ja to nemam ako zmenit lebo mi nefunguju tie fyzicke tlacitka. :D
Da sa to nejako zmenit pomocou nejakeho softvera?