Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pri pozeraní videí na youtube mi prepína obrazovka

Ahoj, pri pozeraní videí na yt mi vždy na začiatku videa vypne a hneď zapne obrazovku (aj keď vypínam video alebo niečo viac robím z kartou youtubu..) Najprv som si toho nevšímal, ale keď pozerám rýchlo za sebou krátke napr. 20 sec. videa, tak skoro každých 20 sec. mi na chvílu vypne a hneď potom zapne obrazovku.. aj keď preklikávam medzi lištami.

Viem, že to vždy vypne a zapne, pretože vždy naskočí HDMI okno, ktoré píše, že je obrazovka zapnutá.

Obrazovka: 24" iiyama ProLite B2409HDS
rozlíšenie obrazovky: 1920x1080
monitor zapojený v grafickej karte (inak monitor nefunguje)

Prešli 4 dni a stále nič.. Som si myslel že sa tu objaví aspoň jedna odpoveď..

Moja teória je, že sa vždy, keď dačo spravím na youtube, tak svojvoľne pc mení rozlíšenie obrazovky z neznámeho dôvodu..

Jako že se vypíná přímo monitor? Já jsem si všiml v chromium 61 v OS X, že občas mi problikává v okně s videem
Zkus video přehrát v video přehrávači, například VLC a Potplayer jsou chytré a poznají přímo ve tvaru url youtub e.com/watch?v=ID. (Problém může být, že pokud nejsou dostatečně aktuální, nepřehraje t ovideo, protože na youtube furt nějak duchaří s kodeky a obfuskací url videí)