Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poradna članky sa nepublikujú.

Zdravím, nie som si istý či je to chyba, alebo či je to iný faktor, ale ked napisete clanok na poradne tak sa nezobratuje medzi vsetkymi ci poslednymi clankami. Neviem teraz ci je to chyba technicka, alebo ci je to tak ze nejaky admin/mod to musi skontrolovať a povoliť uverejnenie alebo ako su tu clanky riesene (pred tym som je nikdy nepsal), no uz vyse 2 tydny v tera poradni nevysi clanok, co som postnul teramagazin a ani na pc poradni co som psal o mobilnom chrome a zbytocnej funkci articles for you.

ci je to tak ze nejaky admin/mod to musi skontrolovať a povoliť uverejnenie

Přesně tak to je. Článek musí nejprve projít redakční kontrolou a teprve potom je možné jej zveřejnit. Článek na Tera bude uveřejněn během 5 minut, na ostatní se brzy podíváme.