Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola zdroje-grafické karty

Zdravím,
chtěl bych se zeptat zda GK ASUS ROG GTX 1080 lze připojit bez problémů k ASUS H110M desce (prozatím - do konce roku se bude kupovat jiná deska s novým procesorem) a hlavně zda jí lze připojit ke zdroji Seasonic Energy Knight 500W , jde mi hlavně o piny(nejsem v tom takový profík) a o dostatečný výkon zdroje ,ke zdroji bude připojena i5-6500(vím že poměr sil je nevyvážený, ale do konce roku až vyjde nová generace procesorů se zbytek sestavy upgraduje). Díky

Díkes:) Ještě když jsem u toho, budu k ní kupovat QHD monitor, s novějšíma monitorama taky nemám moc zkušenosti a mě jde o to jestli je nějaký rozdíl v připojení HDMI/DVI/DisplayPort, k monitoru je dodáván minidisplayport kabel tka jestli je HDMI lepší/mám dokoupit HDMI kabel, co vím tak moc rozdílů mezi těmito porty není, jen bych se chtěl ujistit:)