Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Batoh na dva notebooky

Ahoj, jak již název napovídá, hledám pohodlný a dostatečně dimenzovaný batoh na dva notebooky (a další příslušenství) s vystuženými zády. Každý notebook by měl být v oddělené kapse. A asi by měl mít i další kapsu třeba na tablet. Samozřejmostí by měl být extra prostor na příslušenství jako jsou nabíječky atd.

Jeden notebook je 15" a druhý 13". Tablet do deseti palců.

Dost často cestuji a aktuálně musím tahat brašnu i batoh a to se mi moc nelíbí.

Díky

pozri u zeleného nepríjemne škriekajúceho kastráta alzáka,tam ponúkajú nejaké CaseLogic/Samsonite/Belkin/čínsky pseudo-Wenger batohy pre dva notebooky do velkosti max 15",čo je akurát Tebou požadovaná velkosť,so Samsonite a CaseLogic určite chybu nespravíš,čo sa kvality samotného batohu týka.....