Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet pro hry schánim

Dobrý den, schánim ten nejvýkonější tablet aby byl přímo zaměřenej na hry a filmy, no koukal jsem na iPad Pro 10.5 ale nevim je to od Apple a zatim jsem jejich produkty nezkoušel, ale android to nemá takže by to mělo ject plynule a obraz by měl být kvalitní? děkuji moc :) David. Nějakej tablet tohoto roku 2017 něco novýho bych chtěl :-).

- Jestli na hry a požadavky a máte na iPRO bych vám radeji doporučil Microsoft Surface, HW osazení je dle typu i3, i5, i7 (4/8/16Gb RAM DDR4), 2K displej, kvalitní konstrukce a oproti iPRO ma opravdový operacní systém, výstup Display Port, USB 3.0.
(momentálnĕ jsou na nĕ slevy zhruba 5 000 za model s i5 + 8Gb RAM)

PS: K tomu Applu, měl jsem iPad mini a iPAD AIR, vyborná kvalita, baterie i zvuk ktery nemĕl problém vytáhnout i náké basy.

Sebevýkonější tablet bude mít vždy stejný problém - chlazení.

- U Surface jsem se s prehřívaním nějak nesetkal, sice na ní nehraju hry (az na nějaké z Widows Store), ale s prehříváním jsem se nestkal.
(Ono, ony ty ARM/CPU s zas nějak významně nehřejí u tabel s Android, nebo IOS)

War1944 Jako navrh tablet na hry Android : Nvidia Shield s procesorem TEGRA (ale menší displej)
(jdou na ní hrát i PC hry pres stream, ale grafická karta Nvidia je podmínkou)