Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Základní deska

Dobrý den.

Potřeboval bych poradit se základní deskou u které mi vyhořel socket na grafickou kartu.
Měl jsem ASRock N68C-S a chtěl bych něco podobného.
Ano je to starší sestava ale PC nemam na hraní ale spíše na net.

Nevím jaké info ještě napsat abych vám usnadnil vaši pomoc.

když koupíš desku s podobnými písmenky na konci, stejně bude ve všech tato hrůza:

Chipset - NVIDIA® GeForce 7025 / nForce 630a

kauf z kategorie "ani zadarmo". jenže ty už s tím máš nainstalovaný systém.

vyhoď z toho externí grafiku a zapoj monitor jen na integrovanou, jestli to nabootuje nebo kam až dál to pojede.
hry na tom stejně provozovat nebudeš, tak je jedno že je to shit.