Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Novy ventilator 80x80x10

Zdravim,
na chladici Scythe KOZUTI my zacal byt trocha viac pocut ventilator. Hladam nieco po nete s rozmermi 80x80x10 a nedari sa mi. Nevie niekto poradit? Pripadne kupit vacsi ventilator s upevnovacimi svorkami a osadit ho navrch? Rad by som ale ulozil ventilator do povodnej polohy s povodnou velkostou. Takze preferujem kupu noveho co mozno najkvalitnejsieho a najtichsieho (cena nerozhoduje) ventilatora 80x80x10.
Dik za rady.

Zdravim, viem, že tento problém sme už raz vyriešili a kúpil som tam nejaký 80x80x10 ventilátor, možno aj ten akasa, nepozeral som do vnútra. Ventilátoru každopádne zacali klesať a stúpať otáčky a doska mi vypisuje, že je vadny a hádže ma hneď do BIOSu. Mám doma v šuflíku jednu Noctuu a miesto v skrini je. Tak sa chcem iba spýtať, či to mám zvrchu na ten chladič prismodrchat tak, aby vzduch fúkal cez rebrá chladiča, čím mi ten teplý vzduch bude fúkať na dosku, alebo ho mám otočiť tak, že bude ten teplý vzduch sat z chladiča smerom hore od dosky do skrine.
Dik PV