Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako zapnut bluetooth asus

ako sa zapína bluetoot u asusu, model Asus G750JX-T4032H.
nemá klasicke zapinanie na boku čím sa zapne zároven aj wifi.
NTB má bluetooth ak by niekto odpovedal či ma vlastne bluetooth.
za radu ďakujem.

NTB má bluetooth ak by niekto odpovedal či ma vlastne bluetooth.

To je trosku schizofrenicke tvrdenie nemyslis;o)?
Podla popisu bt ma. Bt byva standardne zapnuty, rezpektive ma prideleny ovladaci program, ktory bezi v bare vpravo dole.
Pripadne pozri do centra sieti, mal by si tam vidiet bt adapter (okrem wifi, ethernetu a mozno nejakeho virtualu).

mal som namysli štandardne zapinanie na boku ako je to u ntb cez prepínač
skušal som nainštalovať ovladať ktorý je zo stránky na moje sluchadla gmb ale neide nainštalovať naskakovala nejaká chyba a iný som nenašiel, respektíve našiel ale po nainštalovaný nebezal ako mal

- Klinkněte na tu šipku u něho a následovně parvým klikem ověřte že je aktivovany/On.
- Druhá metoda, spustte příkazový řádek -> stikněte "WIN + R" a vložte :

bthprops.cpl

(už by jste měl vidět zda-li je vůbec aktivován)

- Spárováním.
- Jestli máte Windows 10, tak kupříkladu přes parametry -> Bluetooth -> Přidat zařízeni (vyhledávání), až se ukážou vaše sluchátka tak spárovat.
(Na sluchátkach máte možna taky nějaky čudlík na spárovaní )

ASUSy na toto používajú Wireless Console 3 - aplikácia na ovládanie bezdrôtových zariadení v NB.
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/A8Sc/ASUS_Wireless_Console_UserGuide_XP_EN_V1.pdf
Pokiaľ sa nastaví, aby sa spúšťala pri štarte, pomocou systémovej ikonky sa dajú ovládať jak WiFi, tak i BT.
Bezdrôtový modul sa na ASUSoch zapína fn+F2 - opakovaným stláčaním by sa postupne malo aktivovať WiFi > BT+WiFi > BT > Off
Pracuje to aj pod Win10 http://asus-wireless-console.en.lo4d.com/