Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook/tablet 2v1 a Win 10

Dobré odpoledne,
mám na Vás otázku. Chci si koupit Lenovo Yoga book 10 s Win10 a chtěl bych se zeptat, jestli na něm otevřu .exe soubory nebo prostě aplikace pro normalní os windows.
Moc děkuju!

- Jestli jde o edici S tak né ( kvuli bezpečnosti dovoluje instalaci jen z WS), jestli jde o HOME, PRO apd tak ano.
- Tuším ještě nějak 2 týdny, jde zdarma přejít z edice S na edici PRO.