Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 rovnake programy naraz

Ahojte,
Prosím, je možné nejako na win10 spustit ten isty program 2x tak aby fungoval spravne a bez chyb?
Je to program cms na nahravanie zaznamu z ip kamery. Mam dve kamery a 2x hdd. Chcem kazdu kameru nahravat na 1 hdd ale bohuzial v programe neviem vybrat hdd pre kazdu kameru zvlast. Preto chcem spustit program 2x. Na jednom pobezi 1 kamera a na druhom 2.

// mozno by stacilo ho nainstalovat druhy krat na druhy hdd a premenovat ho. Len nebude mat s tym os win10 problem?
Veľmi pekne ďakujem za pomoc.

Bez znalosti, jak je program napsaný odpovědět nejde.
Programy pro nahrávání většinou používají službu na ukládání, aby nemusel být uživatel přihlášený.

To, abys mohl spustit program 2x obvykle nezáleží na názvu programu, ale na metodě, kterou program pro detekci, zda již instance běží používá. Metod je víc - MUTEX, jméno třídy okna, ...

Nejjednošuji přes program Sandbox. Např sandbox IE. A spustit v různých sandboxech n*krát.
PS: nevíte, jestli sandboxy podporují něco jako branchování? Například vmware umí branchování snapshotů.