Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor

prosím o radu,mám notebook packard bell,a mám procesor intel pent.cpu B950,SOCKET 370,CHTĚL BYCh lepší procesor i5 nebo i3,prosím poradte jaký přesně procesor i5?děkuji Jara

Předně si zjisti, zda jsi schopen nový procesor do toho notebooku sehnat, pak jestli bude notebook nějaký jiný procesor podporovat a s největší pravděpodobností bude stávající procesor natvrdo připájen na základní desku, tedy bude neměnitelný.
Tak ne, asi bude v patici:
https://ark.intel.com/products/55627/Intel-Pentium-Processor-B950-2M-Cache-2_10-GHz
Teď ještě sehnat ten novej procesor a taky se zeptej výrobce, jaký procesory ten notebook podporuje.

Souhrnem - zapomeň na to.

intel pentium B950 má socket 988B,nie socket 370 resp.378 v mobilnej verzii,takže buď nemáš dotyčné pentium,alebo dotyčný socket,alebo máš dotyčný socket a pentium v overdrive verzii pripojený cez adptér a tam by bol lepší procesor v overdrive verzii pomerne drahá sranda-core i5 v overdrive verzii s adaptérom pre nižšiu verziu socketu ako lga1150 sa vyrába viac-menej dnes už len na objednávku a tomu bude zodpovedať aj jeho cena....