Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak do Nokia 6100 poslat obrázek?

ahoj mam telefon nokia 6100 mam k ni jak kabel k pripojeni na pc... tak i infraport telefon je v poradku pripojen a nehlasi se zadna chyba ale nejdou mi vsak posilat z pc do telefonu zadny obrazky v jakymkoli formatu a v jakykoliv velikosti mate s timto telefonem naky zkusenosti?

Změna předmětu, původně: 6100 (touchwood)
OMG!!! Lidi!!! Co je to za předměty dotazů?? (touchwood)

ano vím. ;-) Ale pokud se nepletu, tak tenhle mobil měl okolo 800KiB paměti (to byly takové ty zrůdičky pro domácí uživatele) derivované z N7210/7510 (nebo tak, už si ta čísla moc nepamatuju), prostě poslední "pre-S40" telefony.

I tak je ale 100K celkem málo, protože ten telefon měl sdílenou paměť a schválně se nenechal zaplnit (aspoň co se tak pamatuju, protože tyhle telefény jsem nikdy osobně nepoužíval)

Přesně tak; a někteří lidé mají potřebu archivovat půl roku staré SMS s textem "prijdu pozdeji sel jsem s frantou a emilem na pivo" a podobně. Když jsem si loni koupil Nokii 7650 (za pár šupů) tak jí v bazaru nevymazali a bylo v ní takovýchto zpráv cca 130 přijatých a asi 300 (!!) odeslaných... Takže pak není divu že má jen 100kB pokud to je plné takového balastu.