Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmršené Aukro

Dobrý den,
to co je nyní předváděno na Aukru je z hlediska provozu jedna velká tragédie, ale budiž. Je však možné, abych nic nevyhledal v podkategorii? Př. Elektronika - mobilní telefony - telefony Samsung.... a zadám konkrétní mobil a vyhodí to včetně pouzder a všech blbostí komplet nabídku Samsungu na Aukru, konkrétní mobil ne.

Oni to mají v jedné kategorii, takže "Lumia 950" najde všechno, co má tenhle řetězec v popisu výrobku. Holt budeš muset prohledat ty tři stránky. Dřív se hledání rovnou přepínalo na kategorii, ve které sis to prohlížel, teď to hledá všude. Je toho víc, prakticky nic nefunguje normálně. Náhledy fotek jsou teď taky nepoužitelné miniatury, dřív to šlo zabrazit na celý monitor.

Příklad: Hledám notebooky s obrazovkou 11-18". Najdu si vlastnost velikost obrazovky. zaškrtnu 11-14, výběr se zúží. zaškrtnu 14.1-15 (protože chci výběr rozšířit), ale výběr se zúží (dokonce na nulu, protože žádný notebook nemá obrazovku 11-14 a zároveň 14.1-15 ... pozor na pořadí kvantifikátorů)... to je tenproblém s vyhledáváním a filtrováním je ten, že neočekávaně výsledku hledání neodpovídají žádné položky při kombinování hodnot nějakého parametru:

Ano, poprázdninový upgrade mě dost zklamal, načítání je dle mě o něco pomalejší a hlavně je tam bug v tom vyhledávání, dokonce jsem jim psal na podporu, ale nereagovali (ale když jsem psal předtím ohledně problému s přihlášením, byli nápomocní)