Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stažení souboru

Dobrý večer Radílci :)), prosím Vás o radu: chci se podívat na jeden leták, a když kliknu na zobrazení, tak se mi ukáže okýnko - Stažení souboru s tímto textem - Chcete tento soubor uložit nebo vyhledat na internetu program pro jeho otevření? A jsou tam 3 možnosti - Najít - Uložit - Storno. Když jsem dala Najít, tam se mi objevilo cosi anglického, tak jsem to raději zavřela. Poradíte mi, jak postupovat? Toto jsme bohužel ve škole neprobírali :.(. /Jo a je to .pdf/. Děkuji moc. Ivetka

:.(:.(:.( Tak nevím, vybrala jsem na slunečnici verzi Adobe Reader 8.1.2 a po stažení se objeví okýnko s tímto textem:

Instalátor zjistil, že již máte nainstalovaný produkt s více funkcemi. Instalace se nyní ukončí. Instalace byla přerušena dříve než byl software Adobe Reader 8.1.2 kompletně nainstalován. Váš systém nebyl modifikován.

Hledala jsem a nic jsem nenašla, tak fakt nevím, co kde mám, že mě to přeruší instalaci :.(????? Ivetka

Ten letáček je stažený v počítači? Když dáš hledat v Program Files výraz "adobe", najde to něco? Když na ten letáček poklepeš, děje se něco? Jsi schopná stáhnout ten Foxit Reader a podívat se na letáček v něm? Je vůbec nutné ten letáček vidět?

Návod na stažení:
Zkus udělat Ťuk levým tlačítkem myši na slovo ŤUK, které bude následovat.

ŤUK

Díky moooooooooc:-):)):-):)) , už to mám, už jsem si ten leták i prohlídla, sice je to anglická verze Adobe Reader 8.1.2 - asi jsem omylem ťukla na anglickou, místo na českou, ale to nevadí. No, ještě se pro jistotu zeptám - můžu zrušit tu anglickou verzi a jak? A pak nainstalovat českou a půjde to nebo mně to zase přeruší instalaci? I.