Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na noťasu nejde zvuk, pouze s repráky

ahoj,

mám windows 10, na notebooku prostě nejde spustit zvuk, jde to jen přes usb repráky a když zapojím sluchátka tak tam je slyšet šumění. Poradí prosím někdo? A nějak abych to pochopila protože jsem totální antitalent. :D

V ovl.panely zvuky na karte prehravacie zariadenia, je navolene co? U toho v detailnych vlastnostiach v mixeri je wave naplno?
Hlasitost v zmiesavaci (pravy klik vpravo dole) je nastavena jak? Celkova hlasitost (lavy klik vpravo dole) je nastavena jak?
V programe z ktoreho ma ist nejaky zvuk mas nastavene jake vystupne zariadenie? (ak sa da volit v nastaveniach, nastav tam windows mapper).

Moze to byt samozrejme aj vadne, alebo je vadny jack, strc do jacku nejake sluchatka, funguju?