Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC v cene okolo 500€/13000kč

Zdravím, uvažujem nad kúpou PC v cene okolo 500€/13000kč. Nepotrebujem herné delo a radšej nech sú komponenty kvalitne na ukor vykonu. Kedysi som hraval CSko takže chcel by som aby mi PC potiahol CS:GO. Nemyslím že budem hrať niečo čo má vyššie HW požiadavky ako CS:GO
http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=2323&game=Counter-Strike:%20Global%20Offensive

Do skladania počitačov a HW komponentov sa nevyznám, oplatí sa zostaviť si PC sám? Kto sa vyzná tak poradte bud zostavený PC alebo komponenty na zostavenie. Taktiež možte poradiť s vyberom monitora(24" by mala byť ideálna veľkosť).

Vopred dakujem za odpovede...

pozrel som na na každý z tých PC a vykonnostne bude postačovať, tak ako som písal niesom naročný a nepotrebujem najnovšie herné tituly, hram staršie hry a znovších budem hravať asi len to CSGO kde budem potrebovať aspon 100FPS

ale určite jeden z nich je lepší, pozrel som sa na ten ALZA GAMEBOX PC a všimol som si že komponenty su lacnejšie no cena rovnako vysoka ako aj pri ostatných pc