Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB Lenovo nelze zapnout

Zdravím.
Dostal se mi na stůl NTB Lenovo G50-70. Majitel prý hrál hru, když se tato sekla a NTB se natvrdo vypnul. Od té doby nelze vůbec zapnout, po stisku zap. tlačítka se nic neděje, nesvítí kontrolka, větrák se netočí, prostě nic. Ani po připojení nabíječky se nic neděje.
Vyndal jsem aku, odpojil periferie (DVD mechanika, HDD, nechal jednu RAM) a zkusil zapnout jen s nabíječkou, stále stejné. Na žebrech chladiče byla vrstva prachu, takže to nechladilo, tak mám podezření na poškození grafiky, popř. celé základovky.
Co myslíte?
Díky.

Máš pravdu, je to víc než pravděpodobné. Zkus ještě tu AKU nechat mimo notebook a nezapojuj nabíječku tak půl hodiny. Potom ji vrať zpět a zapoj i nabíječku. Za pokus to stojí, ale moc tomu nevěřím...

Edit: Ještě je možnost, že odešla nabíječka. Baterie se vybila do mrtě a teď notebook nereaguje.

Ked nepomohlo ani odpojenie baterky a nabijacky na minutu, tak je to vadne. Ne grafika, ale cokolvek. Kludne moze byt vadna aj nabijacka a baterka na 0%. Alebo moze byt vadne cokolvek v napajani. To sa bez merania napati na vstupe a na menicoch neda tipovat.