Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadná zvukovka?

Zdravím, mám problém nejspíše se zvukovkou který neumím opravit.

Jde o to že kdykoliv se mi přehrává cokoliv se zvukem, stane se že mi zvuk na vteřinu nebo dvě vypadne a pak zase naskočí.
Dělo se i to že mi ovladače zvukovky vyskočili v době výpadku a nic se nedělo. Diagnostika nic neukázala, reinstalace nepomohla a výměna kabelu u repráků nepomohla.
Nemůže to být nějakým třeba jiným Hardwarem co používám? Třeba mám Mikrofon Blue Yeti (USB připojení).

Pravda že po odpojení mikrofonu se to nestalo už 40 minut. Jindy to bylo třeba 2x do 15 minut.

Je nějaká možnost aby se tohle nestávalo? A abych mohl mít zapojené obě věci najednou?

Nenapadá mě vůbec žádný fix.

PLS HELP!

V samodestrukncom W10 sa da v spravci zariadeni u daneho zariadenia aj zakazat autoupdate ovladaca, aby sa overilo ci to je problem alebo ne.

Moze tam byt ale aj iny problem s akymkolvek inym programom alebo ovladacom, skontroluj si co ti tam bezi na pozadi alebo co sa spusta po starte (vsetko je v spravci procesov), alebo skus nainstalit cisty Windows a len spravne ovladace z webu vyrobcu tvojho HW, alebo recovery ak to ma vyrobne win.
P.S. moze to byt aj HW problem, napr. v potenciometri hlasitosti na reprakoch, alebo na konektore zvukovky, apod.

ovladače zvukovky vyskočili

to znamena co? kam vyskocili?