Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze kompletně vymazat původní uživatelské jméno zadané při 1.spuštění pc?

Při 1.spuštění bylo zadáno do pc nějaké jméno uživatele např. Věra Nováková. Druhý den se změnil majitel (z dcery na syna) a jméno v uživatelské účtu se změnilo.

Ale při prvním spuštění se vytvořilo mnoho souborů provázaných s původním jménem. Nyní to dělá neplechu v určitých věcech.

Je možné se toho původního jména zcela kompletně zbavit? Tzn, žádná cesta k souborům C-Users-Věra Nováková-............

Pomohlo by to obnovení do továrního nastavení se zachováním vlastních souborů, nebo by bylo nutné komplet celé tovární nastavení udělat? A pomůže to?

Nebo není jiná možnost ještě, jak to udělat?

Skontroluj zmenu ešte pod ;

netplwiz

politikou gpedit.msc

Záleží, či chceš zmeniť komplet názov mašiny, tj. "Úplný názov počítača s členstvom pracovnej skupiny" alebo ti stačí iba zmeniť a nahradiť účet s obmedzenými právami.

Potom sa prihlás ako administrators s plnými oprávneniami majiteľa.