Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sensitivita

Nazdar borci, chci se jen zeptat, jsem po reinstalu winu (xp) a hraju aktivně cod4... ale po reinstalu, když si nastavuju sensitivitu u mysi, tak se mi to rychlost meni hrozne malo a je to oproti predeslymu hroznej rozdil v citlivosti pritom jsem s tou citlivosti normálně hrál. Kámoš mi radil, že je mořný, že po reinstalu zůstává nejakej registr, ale nevim kde ho najit a jestli to je tim to take nevím... Doufám, že poradíte, pivu zdar:beer:

Prosimta a aku mas mys je tajne? A co presne si tam instaloval a z coho je tiez tajne?
Nainstaloval si aj vsetky potrebne ovladace napr. k zakl.doske, grafike, atd? Ak nie tak nainstaluj.

Mas v ovladacie panely - mys aj nastavenia citlivosti? Ak ano tak to skus zmenit tam.