Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava pc okolo 7000,nebo komponenty do notebooku okolo 7000

Zdravím všechny,potřeboval bych nekoho odbornejsiho,nebo nekoho kdo opravdu poradi,mam notebook hp 350 g1,chtěl bych takové komponenty,abych rozjel prostě nějaké vetsi herni tituly,jako mortal kombat xl,rust,playerunknowns battlegrounds a dalsi.. dekuji za kazdou radu
nebo sestavit nejaky stolni pc co by tyto hry rozjel

Myslím že ak chcete skutočne tieto tituly hrát, bez toho aby to nevyzeralo ako prezentacia fotiek z hry, tak aapon dvojnasobok je potrebne. Odporucam prisetrit, inak to nebude o nic lepsie nez stavajici.

Inak už len bazar.