Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - špatně fungující myš - prosím o radu

Dobrý den,

Poslední cca měsíc my špatně funguje myš. Pohyb je v pořádku, kolečko taky, ovšem obě tlačítka špatně reagují (někdy musím kliknout i 10x po sobě, abych se skutečně něco stalo např. zmáčklo tlačítko).

První jsem myslel, že je problém v myší, ovšem na 3 jiných notebucích s jinými komponenty, značkou i verzí operačního systému funguje bez problému.

Software na ovladače ani správce zařízení novější verzi nenašel, takže problém je ve windows.

Ovšem zkoušel jsem všechno možné, od pouhého restartování, přes odinstalaci a opětovnou instalaci ovladače, po částečnou obnovu windows.

Jenže nic nepomohlo. Vážně nevím, co mám dělat a už mě to leze na nervy. Prosím poraďte.

Předem děkuji.

Vlastním myš hp-wireless-mouse-x4500-sparkling-black-d466671.htm

A na notebooku mám

Windows 10 Home Insider Preview
Verze 1703
Číslo sestavení 16281.1000

Není to moje první bezdrátová myš a ta předešlá fungovala dobře.

Ale to jsem měl ještě windows 8. Pak jsem přešel na windows 10. Ale po čase odešel na myši snímač, tak jsem musel koupit tu současnou. Fungovala bezvadně a nic na tom nezměnil přechod na insider preview a pak zničeho nic to začalo blbnout.

Baterky jsou v pořádku. Co se týče signálu, v tom asi problém nebude. Všechny 4 USB fungují bez problému a zapojení usb snímače (či jak se to jmenuje) má u každého stejný výsledek. Navíc to mám pouze 15 cm od myši. A mám i bezdrátovou klávesnici, která funguje bez problému a to ten její snímač je 50 cm daleko.

Takže v rušení signálu problém není. Jednak u ostatních noteboků fungovala dobře a navíc to nedává smysl, kdyby byl špatný signál, tak by celá fungovala špatně a ne pouze tlačítka.