Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook sa nedá spustiť, nereaguje po pokuse o inštaláciu Software & Driver downloads

HP Pavilion ze4400 Notebook PC (AMD) Software & Driver downloads.
Pri inštalácii WinFlash Utility for HP Notebook System BIOS Update - Windows-Based stiahnutej od výrobcu z internetu ,konkretny názov súboru: sp30514 prebiehala inštalácia , asi 4 body boli OK potom ten posledný zhasla obrazovka - bola čierna - nechal som to ist asi 3 hodiny, chladenie na plné pecky,notebook sa nedal vypnúť. Ked som sa obával prehriatia potom som vybral baterku.... Teraz nereaguje na zapnutie proste nenabehne BIOS. Treba osloviť autorizovaný servis?
Ďakujem.

Jedinou pomocou je servis. V notebooku nie je normalna zakl.doska, nikde ju nekupis okrem autorizovaneho servisu pre tvoju znacku NB. Mozes to skusit aj reklamovat, je to ich problem ze ten smejd sa nevie ani preflashovat.
Mozno by stacilo clear CMOS ale to tiez musi servis, sam to IMHO nebudes schopny rozobrat a najst tam knoflikbaterku.