Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem svchost.exe, vypinanie pc

Zdravim. Poslednu dobu sa mi samovolne vypina PC. Teploty su v norme, ale vsimol som si, ze svchost .exe mi vytazuje disk na 100% a sem tam aj internet po spusteni, vacsinou to vyklikam a fungujem ak otak dalej, ale dnes mi vyplo PC 2x posebe priblizne 10min po starte. Skenoval som PC s MB, ale ziadny virus nenaslo. W10

Ak je v záruke, reklamovať.

Kukni sa ešte pred reklamovaním do Event logov, Plánovača úloh a do Správy napájania, či nemáš nastavenie vypnutia po určitom čase alebo nejaký škodný sleep SW z "čínskej prodakšn".

Príčin je neúrekom, študuj ta het, všakovaté zádrheľe sú medzi nebom a zemou o ktorých normálny, sľušný, poctivý, pracovitý občan, oprávnený, svojprávny volič, nemá páru:

https://www.google.sk/search?client=firefox-b&dcr=0&biw=1032&bih=576&q=Computer+randomly+shuts+down+in+Windows+10&oq=Computer+randomly+shuts+down+in+Windows+10&gs_l=psy-ab.3..0i22i30k1l3.15028.15028.0.15692.1.1.0.0.0.0.188.188.0j1.1.0....0...1.1.64.psy-ab..0.1.187.cmi5Mn-kKQA