Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win. 8.1, zaseklý update

Nová instalace Win 8.1 (na nový hdd). Po 2. aktualizaci při restartování zmizel nápis "Nevypínejte počítač...". Rotující "kruh" se posunul k levému okraji obrazovky.
Kontrolka hdd ani neblikne, podle měřáku spotřeby je CPU nevytíženo. Jak dlouho má cenu čekat ?

Jelikož děláš novou instalaci,tak o nic nepříjdeš. Vypni to,i násilně (podržet tlačítko zapínání). Instalačka je standartní ? Žádné uložto ? Dej znova nabootovat z instalačního média,samozřejmě formát disku a znova zkus nainstalovat.