Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IPv6 - přístup z venku k NASu

Ahoj,

od poskytovatele mám IPv6 veřejku. Přijde mi NAS ke kterému chci přistupovat z venku přes IPv6. Není mi tak úplně jasné jakým způsobem nakonfigurovat router, aby směroval veřejku IPv6 na NAS. IPv4 veřejku nemám, NAS IPv6 umí, poskytovatelé od kterých budu přistupovat umí IPv6 také. Router mám TP-Link Archer C20.
Máte nějaké zkušenosti?

Děkuji

Ano, router rovnou prideluje verejku (tvuj ISP pokud to neni nejaky diletant, tak ti prideli cely blok verejnych IP adres ktere pak pouziji tvoje pocitace)

Ano, staci pres administracni rozhrani NASky zjistit jeho IPv6 adresu (mela by zacinat cislici 2) a pak pristupovat na ni.

S routerem ti neporadim, konzultuj to se svym manualem. Taky je mozne, ze to zadny firewall nema a ty budes muset resit firewall na koncovych stanicich.